Cesta do Austrálie | Autorská práva

Předtím než použijete nebo se pokusíte použít jakoukoli část tohoto webu, uvědomte si prosím, že jeho vytvoření nás stálo spoustu úsilí a také spoustu času. Vytváříme ho protože věříme, že informace zde uvedené budou k užitku cestovatelům, kteří by se na Nový Zéland rádi vypravili a rádi by načerpali nějaké informace.
Mějte prosím na paměti, že zejména pořízení fotografií nás kromě velkých výdajů za techniku stálo i spoustu času . Máte-li zájem o použití fotografií či jakéhokoliv jiného materiálu, zeptejte se nás na uvedených kontaktech. Jsme vstřícní, určitě se domluvíme. Použité technologie umožňují tisk fotografií až do velikost A3.

Obsah tohoto webu je určen pouze pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu jejich majitelů je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich částí do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích. V případě citování obsahu na jiném webu je vyžadován odkaz.

Obchodní známky, registrované obchodní známky, jména produktů a názvy společností nebo loga zobrazená na těchto stránkách jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Autoři nezodpovídají za příspěvky čtenářů ani jednotlivých přispěvatelů, ani za jejich skutečnou totožnost. Autoři si vyhrazují právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními normami České republiky (např. texty s rasovým podtextem, texty vulgární, urážlivé apod.).

Používání těchto stránek, včetně jejich obsahu, je na vlastní riziko uživatele. Autoři neručí za správnost ani aktuálnost údajů uvedených na těchto webových stránkách. Informace užívejte s rozmyslem.

V případě porušení autorských zákonů vědomě či nevědomě, budeme postupovat podle platných České Republiky o ochraně autorských práv.

Vyhledat
Austrálie aktuálně
Aktuální počasí v Sydney
°C
°C / °C
°C / °C
Aktuální kurz australského dolaru
Australský dolar aktuální kurz 1 AUD = 16,244 CZK
Česká národní banka 17.10.2021
Austrálie | Sydney změnit
Austrálie | ACT Austrálie | Nový jižní Wales Austrálie | Queensland Austrálie | Victoria Austrálie | Severní Teritorium Austrálie | Tasmánie Austrálie | Západní Austrálie
Sponzoři

Rádi cestujete? Dovolená last minute se Vám finančně vyplatí.

Poslední komentáře
A co Adelaide?
Dobrý den, známý právě zvažuje, zda studovat v Austrálii s AO nebo zvolit ...
Rád bych se zeptal jestli je to co je tady ...